نمونه کارها

شبیه سازی شماتیک و تیزر برج لوکس آرسس

 
  شبیه سازی شماتیک و تیزر برج لوکس آرسس 
 

تصویر برداری هوایی وکامپوزیت با انیمیشن واقع گرایانه و شبیه سازی شماتیک

 

 

شبیه سازی شماتیک و تیزر" برج لوکس آرسس " 

برج لوکس آرسس واقع در منطقه احمد آباد مشهد و یکی ازشیک ترین برجهای مسکونیدر این شهر به شمار میرود .متخصصین گروه معماری و شبیه سازی شماتیک سایت "پازن" با بهره مندی از تخصص های مختلف در زمینه نرم افزارهای شبیه ساز و استفاده از تصاویر هوایی موفق به ترکیب مدل سه بعدی این سازه و تصاویر ضبط شده به وسیله پهپاد گردیدند که در تیزر تجاری این برج مسکونی به رویت مخاطبین رسید.

این نوع تبلیغ که شامل جانمایی مدل سه بعدی و محل احداث پروژه معماری می باشد می تواند در جذب سرمایه گذار و پیش فروش کمک شایانی به سازندگان و مالکان اینگونه پروژه های مسکونی نماید.

 

مساله

چالش سفارش دهنده معرفی پروژه ای بود که هنوز ساخته نشده بود !

فروش و پیش فروش یکی از پروژه های بسیار لوکس و گرانقیمت مشهد در محله ای بسار گرانقیمت حالا با چالش کمبود نقدبنگب برای فروش واحد هایش روبرو شده بود و عدم ارائه تصویری مناسب یه مشتریان تیم فروش را دچار مشکل کرده بود . همچنین ارائه تصاویر شبیه سازی شماتیک و  سه بعدی معمول نیز نمیتوانست تاثیر لازم را در مشتری بگذارد ( به دلیل ارائه های ضعیف و بازاری و تکراری شدن ان برای مشتری ) و او را ترقیب به خرید نماید  .

 

راه حل 

انجام شبیه سازی شماتیک و سه بعدی و تلفیق آن با تصویر های هوایی با بهره گیری از دانش جلوه های بصری و انیمیشن معماری واقع گرایانه که می توانست به لحاظ بصری  جدید تر بوده و تاثیر بهتری را در ذهن مخاطب بگذارد ، پیشنهاد تیم تولید و کارگردانی به سفارش دهنده بود . تصویر برداری هوایی انجام شد و مدل سه بعدی آماده و رندر شد و با استفاده از تکنولوژی ویرچوال کمرا و کامپوزیت ، تیزر و ویدیو معرفی پروژه با ترکیبی گرافیک تصویری ارائه گردید . 

 

نتیجه

 

ارائه محصولی تصویری که به معرفی کامل این برج لوکس می پرداخت ، نمایی از آینده یک اثر هنر معماری را به تماشا می گذاشت که  نتیجه تلاش تیم فنی و هنری پازن و اعضای شرکت رسانه فیروزه بود که کمک شایانی به سفارش دهنده  در جذب مخاطب و مشتری برای این پروژه لوکس نمود.