نمونه کارها

بانی نیک (مجموعه تیزر انیمیشن سه بعدی)

 

 

 

 

 

 

 

 

فروشگاه اسباب بازی فروشی بانی نیک 

 

مجموعه تیزر انیمیشن سه بعدی

 

مجموعه انیمیشن تبلیغاتی " بانی ، نیک "

این انیمیشن تبلیغاتی به پیشنهاد و سفارش اسباب بازی فروشی بانی نیک واقع در مشهد که دارای شعب متعدد میباشد تولید می گردد. قسمت اول این انیمیشن به صورت آزمایشی تهیه گردیده و تیم تولید در حال رایزنی و مذاکره با سفارش دهنده و تهیه فیلمنامه دیگر قسمت های این مجموعه می باشند.این مجموعه انیمیشن با  تکنیک سه بعدی کامپیوتری و با درجه کیفی بسیار بالابا همکاری سایت "پازن" و " شرکت خدمات سینمایی گسترش حرفه ای های رسانه فیروزه" تولید می گردد.

 

مساله

چالش سفارش دهنده معرفی شخصیت های تبلیغاتی ( مسکات) خود بود که با نام های "بانی" و "نیک" و در قالب دو عروسک طراحی شده بودند ، طراحی اولیه این کاراکتر ها به شکلی کاملا ابتدایی  جهت استفاده در سایت فروشگاه بود و قابلیت بصری بالایی نداشت و به همین منظور تیم تولیده پیشنهاد ساخت مدل سه بعدی از همین کاراکترها را ارائه نمود .  اما چالش تولید انیمیشن سه بعدی به نوبه خود در زمانی اندک وبا هزینه اندک بسار چالش بر انگیز بود .

 

راه حل

 

تولید یک قسمت از تیزر این مجموعه به عنوان پایلوت در دستور کار تیم تولید قرار گرفت و به جهت عدم وجود منابع مالی کافی و با اخذ زمان از سفارش دهنده تیمی از جوانان علاقه مند برای تولید این اثر آموزش دیدند و تولید آن همزمان با آموزش تیم تولید  آغاز شد.

از نرم افزارهای تری دی مکس ، مایا ، سافت ایمیج ، وی ری ، افتر افکتس ، اودیشن ، فتوشاپ و پریمیر پرو در تولید این اثر سی و پنج ثانیه ای استفاده شد.

 

نتیجه

 

تولید محصولی با کیفیت بالا و استاندارد های مورد توجه سفارش دهنده و تیم کارگردانی و تربیت نیروی انسانی موثر و توانمند از دستاوردهای اصلی این محصول 35 ثانیه ای بود .